Image
slide1.jpg

Marka Śrubena Unia Sp. o.o.

Jesteśmy jednym z największych producentów elementów złącznych w Polsce i w Europie. Dzięki wykorzystaniu technologii na zimno i na gorąco produkujemy śruby, nakrętki, wkręty i wyroby rysunkowe w bardzo szerokim zakresie wymiarowym i asortymentowym. Obecnie w średnicach od M5 do M56 oferujemy produkty we wszystkich klasach własności mechanicznych wykonywane zarówno według standardów, jak i indywidualnych wymagań.

Na rynku jesteśmy od 1832 roku i przez ten cały czas nieustannie doskonalimy procesy technologiczne, tak by móc zaoferować jeszcze lepsze, trwalsze i precyzyjniejsze rozwiązania. Zaopatrujemy branże: budowniczą, motoryzacyjną, energetyczną, górniczą, kolejową, a także sprzedawców, dystrybutorów i hurtowników w całej Unii Europejskiej i w wielu Państwach poza UE. Szeroki asortyment produktów, nowoczesna hala produkcyjna i doświadczenie zdobywane przez ponad 180 lat działalności, sprawiają, że ŚRUBENA UNIA Sp. z o.o. jest cenionym eksporterem, a jakość naszych produktów znana jest w całej Europie. ŚRUBENA UNIA Sp. z o.o. należy do grupy kapitałowej Mangata Holding.

Zobacz naszą misje
Image

Misja firmy

Dostarczamy odbiorcom rozwiązania zapewniające pewne łączenie podzespołów za pomocą najwyższej jakości śrub stalowych. Aktywnie uczestniczymy w tworzeniu nowych produktów dla klienta od etapu planowania przez testowanie, dokumentację techniczną, produkcję i dostawy. Utrzymanie wysokiego zadowolenia klienta i znaczącego udziału w rynku jest naszym priorytetem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że postęp technologiczny wymusza ciągłe wdrażanie nowszych skuteczniejszych rozwiązań. Wytrzymałość konstrukcji zależy od jej najsłabszego elementu, nie możemy sobie więc pozwolić na jakiekolwiek zaniżanie standardów. Śruby, nity, nakrętki, podkładki i inne elementy złączne muszą wytrzymywać ogromne obciążenia, znosić korozję, wystawienie na czynniki pogodowe i wiele innych. Przed wprowadzeniem wyrobów na rynek, są one dokładnie testowane i sprawdzane w ekstremalnych warunkach. Wszystko po to, by spełniały najbardziej rygorystyczne wymogi jakościowe. To właśnie dlatego elementy złączne ŚRUBENA UNIA Sp. z o.o. są tak cenione w Polsce, Europie i na świecie.

Zarząd Śrubena Unia

"Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę" |   GUCCI

 

Zarząd firmy

Śrubena Unia

Prezes Zarządu Michał Jankowiak

Wiceprezes Zarządu Tadeusz Jopek

Członek Zarządu Bartłomiej Kadłubicki